Recenzije Nepaměti

Nepaměti
Autor na záložku napsal: Jednou v zimě roku 1971 jsem seděl s panem Benešem v sauně, kde on se vždycky potil se zpožděním, a já jsem pravil, že bychom spolu mohli dopředu, hodně dopředu nachystat krásnou knížku: byly by v ní jeho obrazy a já bych ke každému napsal povídku nebo úvahu. Radostně... pročitati sve 

Recenzije

0
Provjerene recenzije su izričito označene kao takve, ostale su neprovjerene.
Nema recenzija. Budite prvi koji će napisati svoju!